Ogłoszenia ZUWIK

Ogłoszenie - Dyspozytor - Operator oczyszczalni ścieków, elektryk

2017-02-14

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko pracy:

DYSPOZYTOR (Operator oczyszczalni ścieków, elektryk)
Miejsce pracy: Siewierz

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy odpowiedzialna będzie za zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu oczyszczania ścieków i obsługę urządzeń zainstalowanych na obiekcie.

Zadania
  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu technologicznego na oczyszczalni ścieków, obsługa i kontrola maszyn i urządzeń zainstalowanych na terenie obsługiwanych obiektów, kontrola parametrów pracy,
  • prowadzenie zapisów w książce obiektu,
  • diagnozowanie usterek oraz usuwanie awarii urządzeń na oczyszczalni – pomp, mieszadeł itp.,
  • konserwacja i dozór urządzeń w zakresie posiadanych uprawnień,
  • meldowanie przełożonemu o nieprawidłowej pracy urządzeń i instalacji,
  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych o wystąpieniu awarii.

Wymagania
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV,
  • znajomość instalacji elektrycznych,
  • wiedza z zakresu mechaniki, elektryki,
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym obejmującym również soboty i święta,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane prawo jazdy kat. T.
Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV osobiście w siedzibie ZUWiK w Siewierzu, ul. Ściegna 9 w godzinach 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku.
Na aplikacje czekamy do 28.02.2017 r.

Ogłoszenie zostało wyświetlone 531 razy.   drukuj ogłoszenie